Dare2Tri wetsuitverhuur-partner NTB

Huur een wetsuit en krijg die binnen een week voor het evenement thuis opgestuurd

Dare2Tri is vanaf 2025 wetsuitverhuurpartner van de Nederlandse Triathlon Bond. Dare2Tri is de grootste wetsuitverhuurder in Europa en levert al sinds 2010 wetsuits aan zowel beginners als gevorderde atleten.

Doe je voor het eerst mee aan een combiduursport-evenement (triathlon, aquathlon of aquabike) en wil je niet meteen een wetsuit aanschaffen, dan is er nu de mogelijkheid om een Dare2Triwetsuit te huren.

De huurprijs van een wetsuit is  € 55,00 en het wetsuit wordt in de week van het evenement naar je opgestuurd.  Je betaalt vooraf ook een borg van €100,00 die wordt teruggestort als het wetsuit na de wedstrijd is geretourneerd.

Voor de juiste maat kijk je eerst in de maattabel.  Als je twijfelt tussen twee verschillende maten, stuur dan een e-mail naar sales@dare2tri.com. De dare2Tri wetsuitexperts adviseren je graag, zodat je de juiste maat krijgt toegestuurd.

Kijk hier voor meer informatie

Nederlandse Triathlon Bond
Lees volgend artikel

NTB zet in op bedrijvencompetitie

De Nederlandse Triathlon Bond wil zich sterk gaan maken voor een bedrijvencompetitie in 2026. We zijn daarvoor op zoek naar organisaties die dit of volgend seizoen mee willen ... Lees meer