Samenstelling Technische staf

Naam

Functie

E-mail

Martin Breedijk Bestuurslid portefeuille topsport categorie I sporten
Esther Tanck Bestuurslid portefeuille topsport cat. II sporten info@triathlonbond.nl
Adrie Berk
Technisch directeur
Louis Delahaije
Headcoach
Sander Berk
Talentcoach & Toegepast wetenschapper NTC
Bas de Bruin
Coach Paratriathlon bas.de.bruin@triathlonbond.nl
Jordi Meulenberg Talentcoach NTC jordi.meulenberg@triathlonbond.nl
Rob Barel RTC coördinator / talentcoach RTC / coördinator crosstriathlon r.barel@net.hcc.nl
Merijn Schuurman Assistent RTC talentcoach merijn@positri.nl
Armand van der Smissen Technisch coördinator duathlon
Johan Neevel Coördinator crosstriathlon 
j.c.neevel@kpnmail.nl
Guido Vroemen Medisch Coördinator
guido@sportarts.org
Rik van Trigt Bondscoach Lange Afstand info@triathlonbond.nl
Marloes Pleijte
Bureaumedewerker Topsport