Medewerkers Bondsbureau


Rembert Groenman

rembert.groenman@triathlonbond.nl

Directeur, bureauzaken, internationale zaken, bestuurszaken

Christie Brouwer

christie.brouwer@triathlonbond.nl

Beleidsmedewerkster, PR/communicatie, breedtesport, opleidingen, bureauzaken

Mariska Lagerweij

mariska.lagerweij@triathlonbond.nl

Financiën

Marloes Pleijte

marloes.pleijte@triathlonbond.nl

medewerkster Algemene en Topsportondersteuning

Emelie Papenburg

emelie.papenburg@triathlonbond.nl

Leden- en evenementenadministratie

  Martijn Keijsers

martijn.keijsers@triathlonbond.nl 

  Communicatiemanager

Contact

Postadres 

Nederlandse Triathlon Bond
Postbus 1267
3430 BG  NIEUWEGEIN
 

Bezoekadres

Nederlandse Triathlon Bond
Wattbaan 31-49
3439 ML  NIEUWEGEIN

 

Overige gegevens

Telefoon:

030 - 751 37 70

Telefax:

030 - 751 37 71

Informatieaanvraag:
info@triathlonbond.nl

Ledenadministratie:   
leden@triathlonbond.nl

Evenementen:
evenementen@triathlonbond.nl

Vertrouwenscontactpersonen:
Peter Dillo            
Marianne Vlasveld

Klacht indienen:
Klachtenprocedure